Do Mistrzostw już blisko

 

 

Miło nam poinformować, że Mistrzostwa odbędą się w tym roku pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, wojewody pomorskiego Ryszarda Stachurskiego, burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera oraz Piotra Stanke.

Ustaliliśmy już system rozgrywek. W Mistrzostwach Pomorza zagra 12 drużyn z województwa pomorskiego oraz zaproszone z kujawsko-pomorskiego. Turniej potrwa jeden dzień.

 

12 drużyn zostanie podzielonych w wyniku losowania kapitanów na dwie grupy A i B. Zespoły w grupach zagrają po 5 meczów eliminacyjnych po 5 minut cały mecz bez przerwy. Następnie trzy najlepsze drużyny z grupy A i trzy najlepsze drużyny z grupy B zagrają ze sobą w grupie finałowej, a zespoły z miejsc 4-6 z obu grup zagrają ze sobą w grupie pocieszenia. Mecze finałowe (po 5 meczów) i w grupie pocieszenia (również po 5 meczów) będą trwały po 10 minut cały mecz bez przerwy.
Przypominamy, że:
– turniej odbędzie się 7 czerwca 2013 roku w godzinach 09:00 – około 16:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka w Chojnicach przy ulicy Mickiewicza 12. W razie niepogody turniej zostanie przeniesiony do hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. Nowe Miasto (tuż przy stadionie). O zmianie drużyny zostaną poinformowane wcześniej.
– zabrania się gry w butach piłkarskich (typu „tepy”) z korkami lub wkręcanymi metalowymi korkami o sztywnej plastikowej podeszwie. Obowiązują TYLKO i WYŁĄCZNIE tenisówki (adidasy) z gładką podeszwą!!!

Harmonogram rozgrywek

 

8.00 – 8.45 – przyjazd drużyn
9.00 – spotkanie organizacyjne z trenerami w sali konferencyjnej
9.10 – przemarsz przez stadion
9.15 – losowanie grup
9.25 – występy artystyczne
9.45 – przemowy otwarcie turnieju
10.00 – 11.50 – eliminacje
11.50 – 12.30 – przerwa obiadowa
12.30 – 15.35 – mecze finałowe i w grupie pocieszenia
15.40 – konkurs rzutów karnych
16.00 – wręczenie nagród i zakończenie turnieju

Uwaga1. Drużyny po zakończeniu swoich meczów eliminacyjnych udają się bezzwłocznie do restauracji Chojniczanka (na stadionie) na obiad.
Uwaga 2. Harmonogram może jeszcze ulec drobnym zmianom.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s